| MeetTheMonster a întrebat:

Funda! Puteti sa-mi dati cateva link-uri de pe youtube cu niste beat-uri faine pe ritm de rap?big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bDFCIhgLh1M&feature=related
de aici te descurci tu

| McCadu a răspuns:

Incearca asta http://www.youtube.com/user/SaTraim#p/u/3/MYD1ziAYyRA si daca vrei sa iti fac negative iti fac. Ce este pus aici este o tampenie care este facuta de mine si ii place unui amic care mi-a sugerat sa o pun pe youtube. Trimite un mesaj daca te intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate descarca Ableton Live 8 cu el iti faci proprile tale beat-uri de orice muzica. Am incercat si eu.Succes big grin