| user777 a întrebat:

FUNDA! Toti fanii PARIU CU VIATA (si nu numai) sa fie atenti! Am o nedumerire in legatura cu cantareata si actrita Monica Odagiu, cea care o interpreteaza pe Laura in Pariu cu viata. Am citit pe un blog ca Monica nu va mai juca in Pariu cu viata. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| yoana_5239 a răspuns:

Da e adevarat

2 răspunsuri:
| DeeaDeutss a răspuns:

La La Band are o noua membra o cheama Ana Baniciu.
Ana a facut parte din figuratie, dar din sezonul 3 se pare ca o asteapta un rol mai mare!
X_X Si sa intelegem cumva ca Gio, Andrei, Monica si Bianca au fost scosi sa ii bage pe Liviu si pe asta? Sau mai scoate pe cineva?
Urat!

ea este ana:
http://www.facebook.com/....../photo.php

| HermioneLove a răspuns:

Offfff da din pacate da! crying am citit asta si in Bravo(revista)si asa este! bravo a fost alaturi de ei cand a pus intrebarea asta! pacat! funda?