| MrSeby a întrebat:

Funda TPU.Cu ce program ( in afara de Virtual DJ ), as putea sa creez un remix ca in video : http://www.youtube.com/watch?v=plJT-L0eunE&feature=relat ed
Cele mai multe si mai bune programe FUNDA!

1 răspuns:
| Barbeqiu a răspuns:

Da poti.dar iti trebuie un program cam la fel de bun. Virtual DJ nu-s de acord ca nai full licenta si pierzi timp. Am gasit o lista cauta pe google: - dj player/ dj god mi se pare si dai pe primele 3.Si poate gasesti. Sper ca ti-am fost de folos. Funda te rog happy