| Laurici :x a întrebat:

Funda. :x Stiti videoclipul melodiei Close to you? http://www.youtube.com/watch?v=eKNj0fGWy_Q&feature=relat ed
despre ce film e vorba, pentru ca in videoclip sunt secvente dintr-un film cu Jennifer Love Hewit. Vreau si eu raspunsul urgent. Ce film e? multumesc :x

Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

If only se numeste filmul

2 răspunsuri:
| nyna a răspuns:

If only

| Sarucka a răspuns:

Videoclip nu are pentru ca este in filmul
If only sau ceva de genu` stiu ca era cu o femeie cre avea alzheimer si pe cre barbatu` o ajuta sa isi aduca aminte spunandu`i cum s`au intalnit... e superb