| AndreKaulitz a întrebat:

Funditssa:"Ce ati face intr-o zi petrecuta cu cei de la Tokio Hotel?" plsss vreau si eu o idee ceva Imi trebuie pentru un concurss. Si eu nu stiu ce sa zic. PLSSS

Răspuns Câştigător
| coralia_5862 a răspuns:

As inventa cu ei o melodia "bucharest hotel" please fundita?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| roxy_8649 a răspuns:

1 asi incerca sa aflu cat mai multe lucruri despre ei
2 las ruga pe tom sa ma invete sa cant la chitara
3 asi cere un autograf
4 iasi insoti la studio
5 si as vrea sa merg cu ei la decernarea unor premi

sper ca ti-am fost de folos:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X

| daηă a răspuns:

Pai eu cred ca intrebarea cere parerea ta nu a noastra.

| Mihaela a răspuns:

As face o gramada de poze cu ei, i-as spune lui Bill cand de mult l-am iubit, l-as intreba daca vrea sa fie cu mine. rolling on the floor [glumesc], nu stiu. m-am gandit de foarte multe ori. tu ce ai face?

| roxanikaroxanne a răspuns:

Pai...as face ce le palce lor(cantat, compus cantece. etc.)
sau ce imi place mie dar sa le placa si lor
as merge sa vizitam locuri din zona!

| Gufiii a răspuns:

Pai si mie imi place tokio hotel:X...il ador pe Bill probabil ca la inceput as tipa daca i-as vedea apoi le-as cere cate un autograf.As face o posa cu ei si i-as intreba daca imi canta si daca ar vrea sa-mi cante i-as filmabig grinFunda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as firlta cu bill

| onutzzza_4464 a răspuns:

Pai cred ca am face chestii ca intre prieteni gen mergem la mall sau la film, bine asta dupa ce ne cunoastem laughing ca nu poti sa'i vezi asa pe strada si sa'i urmaresti, sa'i hartuiesti :d