| MeGhosta a întrebat:

Greyson Chance sau Justin Bieber? happy

12 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Justin Bieber happy!

| ღShawtyღ a răspuns:

Clar, Justin Bieber! happy e cea mai super vedeta! Idolul meu:X:X

| Magnific a răspuns:

Mata

| qMisaki a răspuns:

Justin Bieber, sigur! Dc? Pentru ca el e cel mai tare si are o voce super super de un infinit de ori de frumoasa! Si pentru ca e mai mare ca vedeta! DFunditzzza?

| thevampirediariesfever a răspuns:

Nici unul

| Ananas2 a răspuns:

Amandoi big grin love struck

| MeGhosta explică:

@Magnific...care e ma problema ta!? raised eyebrows

| DakotaXOXO a răspuns:

Justin Bieber? Fitzosul ala? Doamne ajuta sa il aleg pe el, Greyson e mai dragut si mai normal, nu se crede asa de tare ca Bieberon.Deci Greyson. Funda?

| Diana3 a răspuns:

Justin Bieber

| Gaga4u a răspuns:

Nu justin straight face

| BOOBZen a răspuns:

Greyson Chance, cine o fi ala ca eu nu stiu, dar il aleg pe el fiindca nu este Justin Biber, duh

| SkittlesS a răspuns:

Idolul meu pentru todeuna de la el am luat stilul funky acum si eu asa ma imbrac dar varianta de fete

Loooooove u

pup

StupiDream(Pisicutza.Cu.Ochi.Albastrik)