T_T Era de pe Disney dar oricum imi amintesc. Fetele din clasa de la mine erau innebunite dupa asta. Era cam prin 2009.
S-au dus Jetix-ul si Animax-ul (minimax de la 8 seara) cele mai frumoase desene erau acolo...Acum nu a mai ramas nimic demn de vizionat.
Eh, macar generatia noastra le-a prins, chiar daca foarte putin.
Asta e viata, pacat insa de noile generatii.
Bafta!
Ps: H20 Parca se numea serialul de la care ai luat melodia...este cu sirene.
-Blytz-
Da, serialul H2o, frumoase vremuri. Uneori ma mai uit la desenele copilariei pe internet : spioanele, witch, rolly polly olly, copiii de la 402, ce-i cu andy etc. A fost o perioada frumoasa
Mi-au placut tare mult witch si cei cu andi. Am iubit desenele alea...si nu doar pe ele. Ii duc doru cateodata acelui program.
Niciodată n-am suportat telenovela aia proastă. Și era pe Disney chiar la început. Am detestat Disney Channel-ul din prima secundă, prea multe telenovele și comedii lipsite de umor. FoxKids și Jetix dădeau desene adevărate, pe alea le vreau înapoi nu rahatul ăsta. Pentru nenea blytz care a lăsat primul răspuns, dacă te plângi că acum nu-i nimic de văzut și insinuezi că H2O merita urmărit nici că te-ai putea înșela mai mult. O să te scutesc de detalii, însă rahatul ăla împreună cu alte gunoaie de genul au marcat începutul declinului de care vă plângeți toți.
Jetix-ul era fain. Mai gasesti unele desene pe internet. Imi aduc aminte de Who's andy, mai era ala cu Louie