| Wihaela a întrebat:

Hai salut! ce va place mai mult? rihanna sau lady gaga?

Răspuns Câştigător
| babyblue a răspuns:

Cu siguranta Rihanna:X.

37 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Rihanna
o urasc pe lady gaga

| Ady00pk a răspuns:

Rihanna big grin

| Biank_7620 a răspuns:

Mie imi place mai mult rihanna, dar asc si mel de lady gaga...
tongue

| saritaa a răspuns:

Mie Rihannehee hee

| xXBernaXx a răspuns:

Lady Gaga. Tie?

| Oxanna a răspuns:

Sincer, amandouabig grin

| oanecorleone a răspuns:

Rihanna cu siguranta.Nici Lady Gaga nu imi displace dar Rihanna canta mai bine dupa parerea mea. Tie care iti place?

| BeTheOne a răspuns:

Rihanna e mult mai ok decat Lady Gaga. Cel putin in viziunea mea.

| sky_6636 a răspuns:

Rihanna...love struck

| mmeee79 a răspuns:

Rihanna.
doar nu drogata aia de gaga!

| winchesters a răspuns:

Rihanna normallove struck.

| marius577 a răspuns:

Fdsf

| marius577 a răspuns:

Rihanna.

| anaasmilee a răspuns:

Amandoua dar putin mai mult lady gaga pentru stilul ei da rsi pentru muzica

| NoMusicNoLife a răspuns:

Rihanna normal big grin

| εїз a răspuns:

Amundouă, dar mai mult şi mai mult, Lady Gaga.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna... e si mai simpatica si cinta mai bine dupa parerea mea...tongue Tie care-ti place?

| Ofiintă a răspuns:

Cine n-o uraste pe lady gaga eu sincer nu am nici o problema cu ea pentru ca melodiile ei sunt pe placul meu dar Rihanna as zice ca e mai tare

| Psihiatra a răspuns:

Buna, Bianca.Pai...ambele le apreciez dupa modul in carecanta.Gaga e mai apreciata de lumea mondena pentru stilul ei mai nebunesc, iar Rihanna pentru voce. Mie una, imi plac amandoua, dar din cand in cand una mai mult decat cealalta

| erickbest90 a răspuns:

Britney spears laughing))

| BruneTTe a răspuns:

Rihanna. 100%

| valThina a răspuns:

Rihanna. pentru ca are o voce mai buna decat gaga, pentru ca arata mult mai bine, pentru melodiile care le face si le-a facut...pentru stilul ei si pentru "nebunia" ei tongue

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Lady Gaga are niste idei geniale; x Dar prea multa lume e GEN =p~ dupa ea; x Pe Rihanna am inceput sa o apreciez dupa melodia Love the way you lie feat Eminem.Ambele sunt dragute nu stiu ce sa zic love struck Take care; x

| pwp a răspuns:

Lady gaga e o cantareata de exceptie si nonconformista, dar rihanna ma dat pe spate cu melodia,, love the way you lie ''

| timeea7 a răspuns:

Rihannasmug

NOname
| NOname a răspuns:

Rihanna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady GaGa 100%

| Roxana75 a răspuns:

In mod sigur Rihanna:*

| Cigαяєttє a răspuns:

Rihanna o adorlove struck