| nicoleta_3710 a întrebat:

Hannah montana nu mai canta?

Răspuns Câştigător
| andreeaemmma a răspuns:

Nu

16 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Adios Hannah Montana
Bine ai revenit Miley Cyrus love struck

| thegreatgatsby a răspuns:

Tu nu mai respiri?

| Artemisia a răspuns:

Pai tu ai auzit de Miley Cyrus? rolling on the floor
Hannah Montana nu mai exista, Miley Cyrus este mult prea rebela pentru a juca in serialul ala pentru copii de 10 ani.
Ea a terminat serialul HM si acum isi continua cariera.

| Annitu a răspuns:

Canta. Da ` in baie.sa n`o auzi tulaughing

| Anileda a răspuns:

Ba da!
Dar cine o asculta?

| BLURREDLINES a răspuns:

Hannah Montana nu mai exista, pentru. ca Miley Cyrus a spus intr-un interviu ca dupa ce va termina de filmat Hannah Montana 4 va renunta la fetita Hannah Montana. Fundaaaaa?

| andreeaemmma a răspuns:

Ms de funda!

| DragoşManole a răspuns:

Din cate am inteles dupa ce Miley a dat un interviu a zis ca dupa ce termina filmarile cu Hannah Montana 4 renunta dar o sa cate pentru ADULTI

| anirod a răspuns:

Ba da! Uite aici o melodie mai noua a ei!
Hannah Montana Forever - Ordinary Girl.

| Cortex a răspuns:

Scuze dar nu e cantareata oficiala din cate am auzit e doar un serial de desene animate

| sWeety3 a răspuns:

Ba da ea canta.da era aceeasi persoana cu miley cyrus si acum hanah montana este asculta de copii (asa cred ei ca este o buna cantareata)iar mylei sa maturizat si acum ii o fata frumoasa care canta frumos si face multe nebuniilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! canta mylei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Bostana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista hannah montana. O cheama destiny hope cyrus si da mai canta dar numai pentru adulti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da ma canta