| byemo a întrebat:

Harry si Louis din One Direction sunt impreuna? :O

Răspuns Câştigător
| MeGustaSiempreTu a răspuns:

Raspunsul este da! NU pentru ca daca ascult numai o nota din One Direction imi vine sa ma arunc de pe un Zgarie_Nori ci pentru ca asa e! Harry e cu Louis am aflat de la verisora mea care e fanhappy! Deci pentru cei care asculta este o bomba...iar pentru cei Anti_One _direction este cv normalhappy

| byemo explică (pentru MeGustaSiempreTu):

Sincer nici eu nu sunt fan One Direction varamea a pus intrebarea care e super obsedat de ei... laughing!

10 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

AHAHAHAHAHAHAHAHA! Tot ziceam eu că arată ca niște păpușei gay...și chiar sunt, lol! Oricum nu înțeleg cum îi puteți asculta pe ăia.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu au fete de gay, au si spus ca sunt cei mai buni prieteni si in plus, Louis are o iubita, pe nume Eleanor Calder. Nu mai lua in seama toate prostiile.

| Aneurysm a răspuns:

Sunt singurul pamantean care n-are habar de gay-ii aia de la One Direction?

| Чернобыль a răspuns:

Da.
Si eu sunt anti One Infection.
Sunt niste gay si atat.

| Adda66 a răspuns:

Nu. Sunt doar BFF. Am vazut materialul intr-o revista. Dar sa stii ca nu ii ascult.

| AleAlbu a răspuns:

Da toti membrii sunt.cica doar niste prieteni buni.am vazut o poza cand harry il pupa pe obraz pe louis.sunt oricum o trupa naspa.

| LittleBlackStar a răspuns:

straight face Pff... putin imi pasa mie ca sunt gay ca nu!
E viata lor pot face ce vor cu ea! straight face Nu stiu de ce sunt tooti atat de opsedati toti de ce fac starurile! Ma rog din cate am auzit eu nu sunt gay sunt doar prieteni foarte buni! happy

| DianaSweetSel a răspuns:

Nu! Ei sunt Bromens! Louis este cu Eleanor! Cum puteti gandi asa...

| DenisaDeniD a răspuns:

Da. Este o poză cu ei cum se sărută.