| HATErock a întrebat:

Hate rock!
Love house!

Cel mai fregvent razboi de pe TPU, in ce tabara sunteti?

Pe cine preferati? Justin Bieber sau Bon Jovi?

Eu pe Justin!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Bon Jovi.
Să te duci la origini pentru că îndrăznești să îi compari pe ăștia doi.
Tot acolo să te duci fiindcă spui că urăști rock-ul. Nici o ființă cu mai mult de 1 miligram de creier nu ar spune că urăște rock-ul ÎNAINTE CA MĂCAR SĂ ÎL ASCULTE.

Îți expui părerile fără argumente sau cu argumente de rahat. Ești doar o frustrată care nu își poate explica unele fenomene din jurul ei, așa că face și ea ce poate - se dă în spectacol. Dă-mi frate niște argumente pentru a îți susține ideea că rock-ul e nașpa. Noi îți umplem 3 pagini de argumente sau poate mai mult dacă ne pui să argumentăm că rock-ul e cel mai bun gen de muzică.

Rock-ul va rămâne în continuare cel mai bun gen de muzică fie că tu sau vreo altă pițipoancă distrusă cu creier de găină veți organiza alte campanii stupide anti-rock fără să știți măcar cu ce se mănâncă acest gen extraordinar de muzică.

Rock-ul reprezintă vreo 99% din muzica bună. Mai sunt excepții din pop, rap, jazz, soul etc. Dar 99% din muzica bună este ROCK, nu altceva.

De ce aveți voi impresia că melodii din 1970 se ascultă cu plăcere și astăzi, dar de multe melodii din 2008 nu își mai aduce nimeni aminte? De prost ce e rock-ul ăsta nașpa, nu?

Habar n-ai ce înseamnă o muzică bună. Justin Biberon al tău nu e decât o fază trecătoare, în 5 ani va dispărea și va apărea altul ca el, și tot așa. E muzică pentru copii săraci cu duhul. Dar deja intru în detalii pe care e clar că nu le poți înțelege, având un grad de inteligență atât de mic. Trăiește tu acolo cu Biberonul tău, în universul tău din punguță, cu mulți alți obsedați de muzică proastă.

Chiar și felul cum scrii demonstrează cât de distrusă ești. Se scrie FRECVENT.

Rock vs. House nu e un război, e doar o răscoală a cocalarilor care se cred mari șmecheri și culți dacă nu ascultă manele și ascultă Inna.

Care prost ar compara un artist atât de genial cum e Bon Jovi cu un rahat ca Biberon? Pentru că ai spus o asemenea tâmpenie meriți să fii torturată încet, încet, pe melodiile lui Bon Jovi (nu alea de dragoste)

Rock-ul va rezista mereu. Rahaturile vor fi uitate în câțiva ani.

Nu contează ce muzică e în topuri, rock-ul va fi mereu cel mai bun gen de muzică.

Get a Life quickly! Ești așa de proastăăăă...laughing

Hai baftă. M-am distrat cu tine.

181 răspunsuri:
| Deni0919 a răspuns:

Esti naspa! Cum sa-ti placa Bei Bere ala?

| Veverixxu a răspuns:

Mie imi place Justin(in ultimul timp mai mult melodiile)
Dar sa fim seriosi ca Bon Jovi e mult mai tare decat Justin Bieber!

| sabicsuu32 a răspuns:

Clar Bon Jovi

| Oana_4575 a răspuns:

Lol...nu ma dau in vant dupa bon jovi dar prefer rock-ul...adica ce e cu maimuta aia care se numeste Justin Bieber?!

| LetyKaty a răspuns:

Eu pe justin :X :X normal...il ador:X dar prostii astia de pe TPU nu isi pot da seama calitatile adevarate...desi Bon Jovi canta si el frumos,in primul rand inainte sa il judecati pe Justin, macar ati asculat o melodie de-a lui? ati vazut o poza cu el? Ati vazut un interviu? Ati vazut n videoclip? NUUUU, deci tineti-va comenteriile tampite. love u justin :X

| zenbatista a răspuns:

Am cautat neaparat sa vad daca este ceva de genul si aici,tin sa iti spun ca imi place rock-ul, ul ador si nu ma voi lasa de ascultat rock, nu poti compara un pustan(mop in caplaughing )cu BON JOVI.Este absurd asa ceva. lady gaga, Justin Bieber and others are dwarfs. BON JOVI has songs that leaves you with your mouth open. Music note 20 aceeasi faza o zic si aici este si pe youtube tot de mine scris, si ce am scris este adevarat nimeni nu imi schimba parereawinking Rock 4 ever

| parishiltonbia a răspuns:

Bon Jovi

| dienutza21 a răspuns:

Bon Jovi

| annammaryya a răspuns:

Aleg pe oricine dar nu pe justin biberon.Bon Jovi e alegerea mea chiar daca habar nu am cine ii.

| AdeNoid a răspuns:

Bon Jovi.
Nu am nimic cu Bieber, dar cum au spus si altii~"sorry"... legenda muzicii rock, nu se pot compara nu te supara.e parerea meahappy

| Frontal a răspuns:

Bon Jovi \m/

| JustBeHappy a răspuns:

Cine e Bon Jovi?
Justin Bieber for ever!

| CannbalCorpse a răspuns (pentru JustBeHappy):

Eşti aşa incultă încât nu şti cine este o legendă a muzici! Şi şti un tânc prost de 15 ani sau câti o avea?

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Esti proasta? Daca bieber canta house music eu ma las de musica forever.

| alexush a răspuns:

Justin biber un cacacios ratat
bon jovi alt ratat

eu il prefer pe nimeni altu de la noi de aici.macar muzica lui are un mesaj de la cap la coada.sa traduci tu o melodie da lu biber ala ca nu are nici un inteles.

| Uilula a răspuns:

Bon Jovi chiar daca am avatar cu Justin Bieber nu il ador cum crede toata lumea crede-ma.

| debbieCrain a răspuns:

Cineva care are numele de cont HATErock merita legat de calorifer si batut cu lantul in fiecare zi...o prefer pe mata daca inteligenta ta e asa scazuta.mrg. Mai asculta si uh Paramore, Linkin Park etc

| alinutz33311 a răspuns:

Doi prosti

| uoiza a răspuns:

Pe Justin il aleg

| biu5 a răspuns:

Il aleg pe justin! haaaai justin!

| steffyutz a răspuns:

Justin bieber pentru ca e dragut si un bun cantaret

| kastumm a răspuns:

Fu Justin Biber numi palce de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Uite cum au pus botul ăștia. Tu draga mea sau dragul meu, vrei doar să atragi atenția și probabil să ai multe răspunsuri ori să ajungi ca LadyJ, celebră pe TPU chiar dacă în sens negativ.
Ori sper să fie o glumă proastă, sincer asta cred. Cred că glumești și cineva își bate joc de această spendidă categorie, adică tu. Miamia și conturile, tu ești presupun.
Te-aș jigni dar mi-e că îți dau satisfacție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bon Jovi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jazzooohs, fii rea fată!
Încă nu ați început să ignorați aceste întrebări? Îi dați fetei ce vrea. Pai sunteți voi mai deștepți? A ajuns să aibă 80 de răspunsuri, bravo patrăței.
iar cu al meu 81, bravo mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea.mda.mde.ahaaaaaaa.
mă întreb cât o să mai reziste "întrebarea" asta.
@alinutz3 Justin Bieber și cu tine 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar ți-am făcut rating.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și iarăși am uitat să spun că ești o idioată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că aleg Bon Jovi, doar nu m-am tâmpit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, dar când te loghezi să vezi răspunsurile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă întreb câte răspunsuri poate primi o întrebare.