| xMaGe a întrebat:

Heeei TPU! Va rog ajutati-ma urgent. Estee o melodie care o da la radio destul de des si e DnB sau Dubstep...nu mai stiu exact ca am ascultat-o doar o data. FUNDA pentru cel mai rapid rasp.

3 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Dj Fresh - Hot right now?
e cam singura de genul asta pe care am auzit-o la radio. happy

| Mik3Dash a răspuns:

Dar nu prea ne dai detalii sa stim despre ce melodie este vorba.Nici postul, nici versuri(daca are) nici nimic, nimic nu ajuta din ce ne-ai explicat mai sus!

| MartinL a răspuns:

DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now