| Bianca123 a întrebat:

Heey! Imi poate da cineva niste site-uri cu melodii pentru. chitara cu numere.adica unde trebuie' sa-mi pun degetele.sunt incepatoare

1 răspuns:
| Leutzbv a răspuns:

Http://tzontonel.wordpress.com/......download/\
Eu spun ca este mai usor sa inveti acordurile si mai apoi cantece, dar sunt cantece pe net si cu ce ti-am trimis eu le poti canta. Incearca sa canti ceva usor cu acorduri simple cum sunt C, D, E, G, A si mai apoii vei invata sa te "complici". Este foarte fain sa canti la chitara, mai ales daca stii bine!:) Succes!