| Alexandra_8990 a întrebat:

Hei all. Scuze ca va stresez atat cu intrebarile mele...insa am vazut ca din 100 si ceva de vizualizari am primit doar 7 pareri si sunt curioasa, va rog dupa ce asculatati lasati un comm in care sa spuneti daca v-a placut su nu vocea mea; e de ajuns un da sau nu. Vreau sa vad care e parerea cat mai multor persoane. Multumesc anticipat celor care vor sa ma ajute >:D< Aici e link-ul http://www.stiumuzica.ro/......ed-me.html

5 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Sunetele înalte sunt eşuate. îmi pare rău, dar tu ai întrebat laughing.

| Def a răspuns:

Mie imi place cum canti!

daca vei avea noroc si te va descoperi un producator poate vei avea o sansa!

Mult Noroc:*

| AudAlbNegru a răspuns:

s-au spart geamurile? laughing scuze,, destul de b N

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o voce geniala

| Raoul00 a răspuns:

Canti mai bine decat cei ce zic ca nu ai voce, si stii de ce o zic ei? pentru ca ei nu au deloc si ii omoara invidia