| cryaotic a întrebat:

Hei am si eu nevoie (cei care ascultati) de cea mai tare melodie deathmetal pe care o stiti. Am nevoie de ea pentru colegii mei manelari care nu se sinchisesc sa foloseasca castile de la telefon

8 răspunsuri:
| BloodyVampire a răspuns:

Asculta Metallica,Vader, Deeds of Flash, Bolt Thrower, Nile, Bloodbath. Sper ca de acum colegii tai isi vor folosi castile.Noroc!

| Vans a răspuns:

Bagă-le nişte Linkin Park de la tine din playlist.

| FearOfTheDark a răspuns:

Te vor scuipa, sunt sigura.:)) Asa-s manelarii.
http://www.youtube.com/watch?v=LAJQOeCSs_o

| Wøodenpints a răspuns:

Când cineva face grătar la tine în fața blocului, tu îi răspunzi făcând un grătar mai mare?

| FadeToMetallica a răspuns:

Fi destept..nu te pune cu prostii si asculta ce vrei tu in casti, vorba aia cand te pui cu prostu esti mai prost decat el.