| AgentXXX a întrebat:

Hei, am vazut un cantec pe U tv, il stiu dar nu cum se numeste. Faza e ca in videoclip sunt si imagini din Fast and Fourios, imagini cu Paul Walker, melodia e magnifica vreau sa stiu cum se numeste. O cantau 2 cantareti unul negru cu coditebig grin si multe tatuaje si unul alb care canta din cand in cand la pian. Sper sa ma puteti ajuta. Funda♥

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Melodia este ''Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth '':
https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk
O zi buna.

2 răspunsuri:
| Mirke a răspuns:

Sigur nu ai vazut un videoclip?

| denisa_3195 a răspuns:

See you again- Wiz Khalifa feat Charlie Puth. Funda? :*