| Elyy_1788 a întrebat:

Hei...
Buna fani Justin Bieber, dar chiar si pentru cei care nu sunt fani J. B!
Va rooog din tot sufletul meu sa votati(sa scrieti romania de multe-multe-multe ori, sau macar o singura data... e ine si asa)
Pentru a se aduna voturi ca Justin Bieber sa vina in Romania!
va rooooooog mult mult de tooot!
Accesati acest site...mai intai dupa ce l-ati accesat, dati unde scrie "AICI"
pentru a putea scrie romania!
Vedeti voi ce scrie, doar sa scrieti de mai multe ori romania va rog eu mult de tot, impreuna cu alti fani J. B!

http://www.profm.ro/......ia-6504757

Cui ii place Justin Bieber?

Funda:P!
Va rooog ff mult sa votati!

Răspuns Câştigător
| corina977 a răspuns:

Am votat...nu'mi plke justin bieber dar vreau sa te vad ferikita...

13 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

J. B. vine in 2011 in Romania, in vizita la copii orfani!

| Jadis a răspuns:

Du-te de aici cu JB. Doamne ma rog ca el sa nu vina in Romania. Va rog prieteni nu votatiiiii

| Slavian a răspuns:

Mai bine ma chemai pe mine, iti cantam eu in locul lui.

| Thunderstruck a răspuns:

Bleax du-te de aici:-& pff cum sa vina ma ala in Romaniastraight face n-am nici un chef de ciutanul ala tampit

| MaraSM a răspuns:

Buna Elenuka!
Chair iti multumesc ca ai pus linkul aici pentru ca l-am cautat de mai multe ori si nu l-am gasit! Sper ca nu pui la suflet ce spun papagalii si manelistii astia de doi bani, despre Justin!
O sa-mi salvez linkul si o sa intru pe el mereu.
Sac-sac hateri-lortonguetongue

| Elyy_1788 explică:

OK...
dar ai votat?big grin
asta conteazalaughing

| Elyy_1788 explică:

:X:X:X:X:X iti multumesc!

mai astept voturi din partea voastra!
va roooog!
va mai dau funditse la alta intrebare:o pun pe aceeasi si va dau la fiecare cine mai raspundelaughing

| Elyy_1788 explică:

Fratee...
unii din voi sunteti rautaciosi!
Vreau sa va spun ca nu imi pasa de jignirile voastre!
Asta inseamna ca multi il cunosc!laughing)))))
oricum, mersi mult corina997!
am vazut comurile tale si ti-am cerut prietenia pe facebook!
:X
mersi mult!

| Elyy_1788 explică:

Nu trebuie sa scrii aici Romaniahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pleci cu JB in beci

adio

!

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania Romania Romania Romania romani romani romani

| rammlied a răspuns:

Am votat! Sunt atat de incantat doamne! de abia astept sa vina si sa ii tai gatul.

| Anytarockskate a răspuns:

Hey...am votat si stiu oricum justin bieber va veni in Romania la copii orfani si eu sunt mare fana ca tine si chiar as vrea sa vnaici la noi!big grin