| ramonitaa a întrebat:

Hei. bunaaa dimilove struck. spuneti-mi si mie va rog froarte frumos cei care v-ati uitat la pariu cu viata aseara, cum se numeste melodia cantata de Ioana cred. la sfarsit cand a aflat ca Andrei o sa plecee. Va rog :d dau si funtitza.

Răspuns Câştigător
| Gabi930 a răspuns:

Blackmore's Night - Wish you were here! Asa numeste melodia.

2 răspunsuri:
| izabela1234 a răspuns:

Wish you were here

| Fundita1234 a răspuns:

Hey si eu privesc Pariu cu viata, dar din pacate nu am Pro Tv si privesc episoadele pe calculator si ar trebui sa astept pina deseara, caci o sa apara episoadele pe net si o sa-ti spun, cred!