| marui08 a întrebat:

Hei, care iti place mai mult Lady Gaga sau Rihanna? si de ce?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Lady Gaga! A reusit sa " revigoreze" intr-un fel toata industria asta muzicala. Uita-te putin la videoclipurile ei sa vezi cat de dinamice pline de viata sunt cat de complexe ce sa mai spun de melodii... Ce vad la Lady Gaga este faptul ca pune suflet in cea ce face nu face doar de dragul de a fi vedeta! Eu una o apreciez foarte mult este singura dintre vedetele astea " mai noi" care a adus o nota originala atat in muzica cat si in show-ul pe care il face. Poate este prea extravaganta si putin exagerata dar astea sunt elementele care o definesc dupa mine.

In schmb Rihanna face muzica de calitate si vine cu piese foarte bune dar parca ii lipseste ceva...

12 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Lady gaga dc? are cele mai multe melodii fainewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Daria a răspuns:

Niciuna!

| Sua a răspuns:

Ladt Gaga pentru stilul ei de-a fi si pentru ca are melodii mult mai faine decat rihanna

| SweetCandy a răspuns:

Lady gaga era ceva nou, pentru mine, adica extravaganta aia o facea palcuta, insa acum este prea de tot, iar melodiile daca le ascult de 10 ori ma satur de ele pana peste capbig grin
Rihanna era mult mai ok la inceput, era finuta si avea un stai aparte, insa si ea s-a cam schimbat de dragul trecerii timpuluistraight face

Imi place mai mult Rihannabig grin decat Lady gaga, insa nu imi place Rihanna cel mai mult din industria muzicalastraight face

| DeXxa a răspuns:

Rihanna.

| AidaAmaranta a răspuns:

Ceao!

Mie imi place mai mult de Rihanna DAR nu imi place cum arata deloc! s-a schimbat foarte mult, parerea mea.
Iar Gaga mie mi se pare ca a prea exagerat am citi despre ea ca is taie venele si ca nu mai mananca.
Marog!happybig grin

| NuAmHabar a răspuns:

Lady Gaga-compune f frumos si e originala, daca pot sp asahee hee
Rihanna-are si ae melodii frumoase, dar nu pre mai imi place frizura ei, era mai frumoasa inainte(parerea mea)
DECI IMI PLAC AMNDOUA! Fiecare in felul ei.

| Floreenofficial a răspuns:

Rihanna.Chiar daca nu are o mega voce macar nu face videoclipuri blasfemice si prea exagerate ca Alejandro de exemplu...De fapt a facut Te Amo straight face laughing dar parca nu e ca GaGa.

| cristinna1919 a răspuns:

Rihanna! Pentru ca pe Gaga n-o suport happy

| Stefanaaa a răspuns:

Lady Gaga arata varza, dar are 4 piese dragute: poker face, just dance, alejandro, love game. Si atat.Rihanna, are voce.Imi place cum canta. Dar nu sunt fan la niciuna.Am alti artisti preferatiwinking.

| marya a răspuns:

Pai sunt destul de dragute
le prefer pe amndoua