| Leik0 a întrebat:

Hei! Caut de ceva timp o melodie si nu o gasesc, problema e ca stiu doar putin din ea ( sau asa mi se pare ca spune) " come on come on baby come on" si apoi ceva in gen deng dere de deng rolling on the floor nu stiu exact, este o fata bruneta care canta si la un moment dat in videoclip isi tina capul la subrat, apoi intra intr-un portal prin aer si se ascunde. va rog daca stiti cum se numeste sa-mi spune-ti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna - diggy down? https://www.youtube.com/watch?v=1mzl2Oo8Ncw