| evanescencefan a întrebat:

Hei! Ce melodii dance, pop (Evanescence, Miley) stiti?

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Evanescence e rock! Nu-l amesteca cu comercialele pop si dance!(Majoritatea dintre ele asa sunt, dar ai dat-o exemplu pe Miley nu?laughing)

| TeoPT a răspuns:

@evanescencefan
Evanescence e Rock, nu e nici pop, nici dance, si cel mai important, nu e comercial. Miley o pot incadra in toate pe care le-am spus pana acum. De aia ti s-a comentat.

| TeoPT a răspuns:

@evanescencefan
Nu sunt comentarii urate, e o jignire sa bagi in aceeasi oala Evanescence si Miley. Ti s-a zis adevarul, te asiguram ca nu am luat-o pe ulei, sa ne luam de oameni asa, din plictiseala! Ia vezi cum vorbesti.

| TeoPT a răspuns:

De acord cu @Érotique conseils.

Data viitoare cand mai ceri melodii tasteaza "Miley Cyrus" pe net si afli, in loc sa te afli in treaba degeaba pe aici, nu exista sa pui in paranteza Evanescence si Miley. Toata lumea iti spune asta, tu nu, ca doar esti mai presus decat noi. Daca e asa, inseamna ca nu ai nevoie de noi. Si asa esti atotstiutoare! "De taceai, filosof ramaneai!"

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi este milă de tine. Cum să bagi in aceeaşi oală Evanescence cu copila de Miley? Şi nu ştiu de când Evanescence este pop dar... mă rog...

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@evanescencefan,(cu ghilimelele de rigoare)
Dacă erai fan Evanescence, ştiai că nu este pop.
"Nu vreau sa fiu jignit de altii mai prejos decat mine"-Mie mi-ar fie ruşine în locul tău să spun aşa ceva. Cum poţi să spui că noi suntem inferiori ţie, când tu, bagi in aceeaşi oală Evanescence care este Gothic Metal Symphonic cu Miley Cyrus care este pop şi o cunosc numai copiii de varsta ta? Că sincer, mai mult de 12 ani nu îţi dau.
Să îţi fie ruşine că îndrăzneşti să comentezi, deşi nu ai dreptate!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@7h30,
Felicitări pentru răspunsul tău! Să lăsăm atotştiutorii să îşi asculte melodiile "pop şi dance". Şi ca o completare, nu mă interesează paranteza aia care oricum nu ştiu ce rost are acolo.
Dacă ai fi fan Evanescence ai şti aproape toate melodiile acesteia şi mai ales că nu este pop.
Advice: Poţi să îţi pui numele : evanescence&miley=pop/fan.laughing

pa, pa.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Evanescence-- my immortal love struck
evanescence-- bring me to life, etc.
miley cyrus-- true friend.

| Диана a răspuns:

Evanescence nu e nici pop nici dance!
Cică ''evanescencefan''. rolling on the floor
Mai taie din ele, dă-le dreacu!

| narutotruefan a răspuns:

Sunt o mare fana EVANESCENCE! cateva dintre mel care imi plac sunt:Bring me to live,missing,my immortal,everybody's fool,call me when you are sobber,whisper,where will you go, tourniquet, away for me si mai sunt o gramada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/muzica/top-5-melodii-dance-sau-pop/

Topuri de melodii dance si pop :)

| evanescencefan explică:

Uitati, Am spus in paranteza Miley si Evanescence. Adica melodii de ei, pop si dance.

| evanescencefan explică:

Daca dati comentarii urate mai bine nu mai comentati. Nu vreau sa fiu jignit de altii mai prejos decat mine. Pa pa!

| evanescencefan explică:

@7h30 am pus in paranteza. Adica vroiam sa zic melodii de Miley si Evanescence. Si nu vreau sa ma cert: Am zis odata, nici ca nu mai repet.