| Girl951 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre Cheloo? Mie una mi se pare ca de astfel de oameni avem nevoie.E pur si simplu genial,are raspunsurile la el de fiecare data,e cel mai ok personaj ever. thinking Si nu,nu l-am descoperit la X Factor, spre deosebire de altii care l-au vazut prima data acum 2 luni si isi dau aiurea cu parerea. Iar despre melodii,nu cred ca ar trebui sa isi permita cineva sa mai comenteze,reuseste sa puna accent pe toate lucrurile vietii: bani,putere,faima,saracie,educatie, iubire etc..happy

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

E ok omu'.

| Vans a răspuns:

Da,îmi place chiar foarte mult. Îl ascult întotdeauna cu cea mai mare plăcere.
Mă inspiră.

| CannbalCorpse a răspuns:

Îmi place omul. Aproape il admir chiar. Este genul de om care spune tuturor in faţă de are de spus!
Melodiile lui au mesaje, nu ca toate prostiile muzicale. Sper că te.am ajutat.O seară bună!