| eu_6788 a întrebat:

Hei!
Ce parere aveti despre melodiile astea?
B. o. B - Airplanes (Feat. Hayley Williams of Paramore)
Atlan
Lauryn feat. Sunrise Inc - Gypsy queen
Mattyas Secret love featuring Kristina [official video HQ]

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Airplanes este geniala, cel putin ideea, daca stii sa asculti melodia...

gypsy queen - este o melodie de club...merge daca e ascultata in "blana" sa faca atmosfera si atat

secrete love nu are nimic special mie unu nu imi trezeste nici o idee happy

2 răspunsuri:
| mickeye a răspuns:

B. o. B - Airplanes e singura melodie care îmi place. Restul sunt niște porcării românești pe care numai cei cu IQ foarte mic le ascultă.

| Rock4ever a răspuns:

Astea`s melodiile mele preferatelove struck.Au un ritm specialday dreaming! Merita ascultate:*