| madducu a întrebat:

Hei. Cine imi poate da melodia Vunk-Pleaca in format mp3? Am gasit un link bun pe trilulilu dar nu o pot descarca. Daca puteti voi, raman datoare si dau si funda, desigur;)
Asta e link-ul: http://www.trilulilu.ro/trupavunk/30c0fb97bde5c4

Răspuns Câştigător
| aclean a răspuns:

Http://www.servers-uploads.com/g7mc1opfqos4 asta trebuie sa mearga! E de la radio. In orice caz, daca nu iti place, oricum o vroiam si eu, si iau coloana sonora de pe trilulilu si o uploadez la mine pe website si iti dau lin-ul, k? Funda! PLS!