| GiuliaPigui99 a întrebat:

Hei, dati-mi si mie niste melodii cantate de CRBL sau de Conect-R sau... Sau de Lora sau Andra big grin.

fundita :X.

3 răspunsuri:
| Andreea555012 a răspuns:

Indila-S.O.S, Corina-Autobronzant, Jason Derulo feat Snoop Dogg-Wigle, Giulia-Jocuri deocheate, Amna feat Adda-Fără aer, DJ Sava feat Raluka-Aer, Shakira-La La La, Mandinga-VIVA la fiesta, Mandinga-Sufletul zâmbea, Simona Nae-Indian summer, Sia-Chandelier, Anna Lesko-Sub soare, Antonia feat Jean Sean-Wild horses, Alina Eremia-Cum se face, Alexandra Stan-Cherry pop, Vescan feat Mellina-Poza de album, Anda Adam-Poate fata, Kio feat What's up-Miroase a vara, Naguale feat kaira tzip glande & alb negru-Epoca de bronz, Connect-R-Tren de noapte, Adda feat What's up- București, Dorian-Marea albastra, Tranda feat Sore-Persoana mea, Xonia feat J Balvin-I want cha, Ackent feat Lidia Buble-Kamelia, Adrian Șina feat Lidia Bubble-Noi simțit la fel, Elena feat Glance-Mamma Mia, Envy-Am i wrong, Andra feat Liviu Teodorescu-ASA e Dragostea sper ca te-am ajutat PS: scuze ca nu ți-am dat link-URI dar sunt pe tableta si nu m-a lăsa îmi da eroare.