| pitikaaaa a întrebat:

Hei desi ask hip-hop
ador trupa tokio hotel
in special de solist(BILL kaulitz)
si de chitarist, fratele geaman al solistului(Tom kaulitz)
ati mai auzit ceva nou despre ei?
un concert in Romania ceva?
orice
findca eu una nu mai stiu absolut nimic despre ei.winkingcrying

Răspuns Câştigător
| meje a răspuns:

Se spune ca tokio hotel se va desparti si bill doreste sa devina manechin...

5 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu este adevarat! Asta scriu revistele care nu au cu ce sa-si umple paginile.

| hiphopbeatz a răspuns:

BILL kaulitz se apuca de modelling. a bit ghey.

pace?!

| fluturenegru a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult... dar nu prea am mai auzit nimic de ei

| deedee_9382 a răspuns:

Minciuni, minciuni straight facestraight face Doamne, nu mai fabulati atata rolling eyes Peste 2 saptamani lanseaza: HUMANOID CITY LIVE DVD / Album (yeehee big grinbig grin) si noul videoclip al piesei "Dark Side of The Sun" a aparut pe 24 Iunie 2010 (am stat toata noaptea treaza sa prind premiera la timp xDD) au castigat premiul Comet Award 2010 la sectiunea "LIVE" in Oberhausen, Germania, si nu crede chestia cu despartitul trupei, pentru ca sunt, cum am zis la inceput, numai minciuni cu care ziarele si revistele isi umplu paginile si titlurile, totusi e adevarat ca Bill se gandeste sa aiba o cariera in modeling, dar nu in viitorul apropiat, pentru ca sunt in plin succes, si concertele din turneul Welcome To Humanoid City au fost incheiate cu succes in Europa, in Germania fiind o singura suparare a fanilor, si aceea fiind ca nu au aranjat mai multe concerte in Germania si ca au cantat numai 2 dintre marile lor hituri, pe langa restul pieselor planificate. P. S. Tot ce am scris a fost scris 100% de mine, nu am dat copy si paste de pe cine stie ce site-uriwinking

| IHV a răspuns:

Pai au terminat turneul humanoid care nu a fost chiar ce se asteptau ei.multe concerte cu sali pe jumatate goale.si nici de data asta nu au trecut prin romania.rusine sa le fiestraight face
altceva.parerea mea bill nu sta pre bine cu sanatatea e din ce in ce mai slab. unii spun ca e anorexic, e probabil
mai mult nici eu nu stiu. pup:*