| MalinaH a întrebat:

Hei nu stiti de unde pot sa downloadez un video maker gratis sa pot face video clipuri din poze si sa le pot pune you tube? si inca ceva nu stiti cum sa pun o melodie pe un video clip adica sa fac un video clip si sa ii pun o melodie? mersi dau funditalaughing

Răspuns Câştigător
| cristime a răspuns:

Pai raspunsu ii in intrebare cu video maker si sper ca ai windows xp http://download.cnet.com/......65075.html

4 răspunsuri:
| MalinaH explică:

De fapt am windows 7 si ma uitat sa scriu ca vreau sa pun si efecte speciale.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra. a răspuns:

De pe net.Cauta Windows Movie Maker/Ulead VideoStudio.winking

| laara a răspuns:

Windows Movie Maker. si eu am w7 :p si poti pune si efecte :*