| rocky_8485 a întrebat:

Hei nu stiu daca mai stiti voi era desenele alea si inca mai sunt cu zak si codi viata minunata intr-unul din seriale era un episod cand london si madi se duceau in camera la un baiat blond frumos si e cantareti si parca e ceva cu m si c ori m ori c sau ambele si apoi baiatul ala se duce sa cante iar fetele london si madi se imbraca in angajati de la hotel si intra si lesina cand il aud va rog spuneti-mi si mie cum il cheama si melodia va rogggggggggg

Răspuns Câştigător
| Louise21 a răspuns:

Numele lui e Jesse McCartney si melodia se numeste Beautiful soul http://www.youtube.com/watch?v=1lIYqMHBR6U fundita?

6 răspunsuri:
| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Jessie mccartney melodia nu stiu...big grin

| Flaviia a răspuns:

Jessey Mccartney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu episodul.E Jesse McCartney si melodia e beautiful soul.El are un cantec nou Shake.E tare, dupa parerea mea.

| Helioot a răspuns:

Jesse mccartney

| butterfly_1430 a răspuns:

Jesse mccartneybig grin