| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Sunteti fani Kerli? Ea e o cantareata DIN Estonia SI Chiar ÎMI ascult CU Drag melodiile Ei siiii … am vrut sa Stiu daca Mai sunt fani romani SI daca nu o Stiti ca Rog da ascultati SI nu sunt Porcarii.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

In romana nu stii sa scrii? Cat despre Kerli, n-am auzit de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îi *

| MaskOfSanity a răspuns:

De ce alternezi textul cu majuscule? Măcar foloseşte virgula, dacă ştii unde e pe tastatură. Cât despre Kerli a ta, vomit.

| anonim_4396 explică (pentru MaskOfSanity):

Eu Sunt PE Telefon si e autocorectorul SI Chiar nu am Chef sa il corectez, bine?
SI am incercat sa fiu draguta da se Pare ca nu meriti!
BTW, Puteai doar sa Zici ca nu ITi Place, Hai pa, te Las sa vomiti in Continuare!