| 1997erica a întrebat:

aceasta intrebare este pentru fanele lui justin bieber: daca l-ati intalni pe justin ce mesaj i-ati transmite. pun aceasta intrebare pentru ca il voi intalni si vreau sa ii transmit un mesaj din partea voastra. va puuuup! laughing)

3 răspunsuri:
| ElleAhx a răspuns:

Transmite-i asta: there are girls in this world who don't give a damn about you or your songs.

| Wøodenpints a răspuns:

Îmi pot folosi și bocancii?

| Fantastic7 a răspuns:

Doar aşa, ca o mică sugestie subtilă, zi-i că poate are de gând să se sinucidă din proprie iniţiativă...