| Kara361DIsnOt a întrebat:

Am o intrebare... Vreau sa descarc o melodie in calculator, am intrat pe site am dat downald si imi spune ca discul este plin, cum il pot elibera, unde intru? Multumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand nu stim ce Windows ai. Oricum pe partitia c:\ exista un folder "Temp" in care se afla o gramada de fisiere inutile. Daca aflu ce Windows ai iti spun si unde. Apoi exista CCleaner. un programel care face curatenie. Apoi sunt programe care nu-ti trebuie si se pot dezinstala. Eu nu cred ca tot HDD-ul e plin. Poate fi partitia c:\ plina dar mai ai loc pe alte partitii. Poti opta ca browser-ul sa downloadeze pe alta partitie. Daca vrei sa te ajut da-mi numarul tau pe privat si ne intelegem cum sa luam legatura.