| Akid a întrebat:

Hei TPU.
Am o mica dilema. Imi place o melodie, am auzit`o la o prietena, stiu cate ceva din videoclip, dar nu stiu nimic din versuri. ma puteti ajuta spunandu`mi cum se numeste?
in videoclip este vorba despre o fata blonda care este animatoare si danseaza in club si iubitul ei o vede, si se termina intr-un loc in care ea plange. nu stiu cat de mult va da`ti seama din asta dar e tot ce stiu.big grin multumesc.
am uitat sa mentionez ca, melodia este cantata de o fata.

Răspuns Câştigător
| sweetgirl_8376 a răspuns:

Lucky man project, pumpin'? Ia incearca:*

| Akid explică (pentru sweetgirl_8376):

Asta este. multumesc:*

2 răspunsuri:
| Akid explică:

Dap. asta este. multumesc.:*