| Nightshade a întrebat:

Hei,TPU! As vrea si eu traducerea versurilor melodiei lui Alborosie - Herbalist. Multumesc! ^-^

Răspuns Câştigător
| Kozbinski a răspuns:

Alege iarba trage din pipa pacii si fumam impreuna ganja sub cerul instelat, si vom vedea viata cu alti ochi findca asa ai frumos in viata! apropo asculti bob marley?

| Nightshade explică (pentru Kozbinski):

Mersi si da, ascult.

| Kozbinski a răspuns (pentru Nightshade):

Mersii mult pentru fundita, stilul muzici reghe este un mod de viata, de a te detasa de grijile cotidiene, a nu-ti parea rau de cea ce faci, si de a imbratisa rebeliunea spirituala

| Nightshade explică (pentru Kozbinski):

Nu ai pentru ce! Stiu, de aceea ascult, pe mine sincer, ma calmeaza.

| Kozbinski a răspuns (pentru Nightshade):

Si pe mine ma calmeaza atunci cand am necazuri sau sant suparat.