| CatyCatalina_5027 a întrebat:

Hei TPU cine imi zice si mie niste manele de dragoste faine.nu conteaza de cand sunt...noi sau vechi:*mss:*:X

3 răspunsuri:
| mihaielo a răspuns:

Nimeni nu o sa-ti trimita.pe site-ul asta sunt logati oameni seriosi,adica oameni care nu asculta manele. daca vrei sa gasesti manele sigur nu incerca aici, incearca pe un forum. daca totusi vrei sa auzi muzica adevaratu, intra pe www.kissfm.ro/fresh-top-40/

| CatyCatalina_5027 explică:

Nu sunt manelista dar imi plac versurile de la manelehappy

| xTH a răspuns:

Buna asta. daca esti om serios nu asculti manele.ma tata da nu conteaza ce asculti seriosule