| Adytza_ADy_1986 a întrebat:

Cn are BS-pleyer sa imi pota sa imi spuna cum fac sa vina toate melodile una dupa alta.

Răspuns Câştigător
| Geoツ a răspuns:

Adaugi toate melodiile pe care le doresti in lista de la BS Player (sper ca stii cum sa faci asta), iar in dreapta sus ai optiunile: Random, Repeat Off si Repeat All(nu sunt afisate toate, doar una din ele). Optiunile se schimba doar dand click o data pe ele si te opresti la "Repeat All", si gata.

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Daca ai toate melodiile adauga in bs player atunci vei gasi la setari repeat. Daca dai click o data iti va aparea repeat all/off daca mai dai o data click iti va aparea cealalta varianta.

| Blamely a răspuns:

Pur si simplu le adaugi pe toate in lista, cum ai face cu orice alt player.