| Fotbalista07 a întrebat:

Hei TPU :* Imi spuneti si mie va rog cateva melodii. pe care eu si clasa mea le-am putea dansa la serbarea de Craciun? Hip-Hop ori de care. doar nu populara si rock... intelegeti * laughing fundita :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"doar nu rock... intelegeti laughing "
Da, am inteles, dar ai formulat gresit.Trebuia sa zici "Imi spuneti cateva gunoaie, Inna, Salam stiti voi".

| DytzuDubstep a răspuns:

Pai poti dansa pe un dubstep... e usor de invatat. la inceput greu iar cand prinzi talent o sa dansezi fara nici o problema

| leonardtudose a răspuns:

Puteti dansa menaito sau mamasita.Creati-va voi dansul.Fiind craciunul puteti dansa mosule ce tanar esti de andrea balan.