| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Hei TPU, ma duc pe 28 la concert Jessie J in Mamaia.Am 3 intrebari pentru voi

1 Sunt mica de statura dar as vrea sa stau in fata, cum sa fac daca se strang foarte multi turisti si ajung sa stau in spate daca eu vreau sa ajung in fata sa o vad pe Jessie J
2 Stiti cumva daca va acorda autografe?

3.Sau daca va face poze cu fanii?

Răspuns Câştigător
| 현주 a răspuns:

Nu e adevarat de a zis tiggrena.
1.Erau niste bariere si cand s-a dat drumu la bariere toti alergau pe acolo sa prinda loc in fata.laughing Zici ca era maraton. Daca erai iute de picior, cum am fost eu, ajungeai langa scena.Nu vreau sa iti fac in ciuda, a fost grozav concertul.
2.La inceput a venit un om cu 10-16 postere cu ea cu autograf si mergea cu ele si dadea la cine nimerea.Din ppacate eu n-am primit.
3.Nu a facut nimeni nicio poza cu ea, din pacate.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat