| EAlice a întrebat:

Nuj daca e tocmai categoria potrivita dar...Cine isi mai aduce aminte "Chowder". Era un episod, cu "boabele catarete" laughing)) si cantau un cantec ritmant "cu totii avem cantec cu noi, trebuie eliberat, boabele canta vesele". ceva de genu rolling on the floor). Vreau si eu un link numai cu melodia. Funda

3 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

"...boabele canta vesele, totul e minunat..."
Link cu melodia nu găsești, sunt sigur de asta 100%. Însă episodul se numește Boabele Vesele.

| EAlice explică (pentru Duucu):

Aha...mersi oricum

| Fridăm a răspuns:

Tocmai m'ai lipit de'o săptămână în care voi fredona iar chestia asta. Nu cred că găseşti doar pasajul cu cântecul, doar dacă te uiţi la tot episodul.