| Clara_5220 a întrebat:

`Hei TPU.
Pentru cine se uita la telenovela NINI de pe Disney Channel. Vreau si eu numele melodiei pe care o canta la sfarsit. Sau melodiei aceea lenta. E singura :d DAU fundita big hug

Răspuns Câştigător
| maryus_9381 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_1gqQTKLT0I s-ar putea sa fie asta daca nu e? imi pare rau! dAr daca vrei toate meldoiile trimite-mi un mesaj si am sa ti le trimit pe email daca vrei, eu nu ma uit la telonovela ca nu am auzit de ea. multumesc

5 răspunsuri:
| ChishyyAlle a răspuns:

Melodia aia cu care incepe sau aia cu ca se se termina cea cu care se termina se numeste "Reise" cea de la inceput se numeste "Aribba Las Istiuones" aia lenta se numeste "No te importa" si cea cu nicolas se numeste"Mi emenigo comigo"
BaFtA! Funda se poate?

| dulcik99 a răspuns:

Sper ca la asta te referi cu lenta Mi enemigo conmigo - Videoclip con letra [Niní]

| Clara_5220 explică:

`asta e. Mersi mult de tot big hug

| bgihuhgruhUFIRFURYURGHFRHUNJFJFJGJY a răspuns:

No the importa