| Uilula a întrebat:

HEI! TPU!
Rock VS House? Nu prea cred ca e un raboi dar daca ar fi ce ati alege?
Bon Jovi, Metalica, Skillet, ACDC sau Justin Bieber, Ludacris, Usher, Rihanna?
Eu aleg clar rock-ul!
So let's go go go!

10 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

ROCK! Trebuie sa ai probleme grave cu auzul sa spui ca iti place mult nu stiu ce melodie house. Genul ala ar fi trebuit sa ramana inchis intre peretii cluburilor.

| LastChance a răspuns:

Asta e întrebare pentru proşti? Cum ai putea alege House(Justin Bieber, Rihanna şi ce ai mai scris tu pe acolo)? Plus că ăia nici nu cântă "haus". În fine, e şi păcat să compari nume grele precum Metallica, ACDC şi Bon Jovi cu Justin Bieber şi Lady Gaga. E ca şi cum ai compara pe Salam cu Cargo.
Dacă mie îmi dă cineva un argument convingător şi logic în legătură cu muzica house, adică de ce ascultă, eu promit că mă apuc să ascult house.
Până atunci, o să continui să cred că rockul e superior oricăriu alt gen muzical.
Şi clar, aleg Bon Jovi, Metallica(aşa se scrie) şi AC/DC.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| TheDarkEmpire a răspuns:

Nu exista nici un razboi, cei cu house si Bieber incep de fiecare data. Oricum, nu stiu cum de inca ii mai bagam in seama.

| AnaisC a răspuns:

Nu e un razboi, e un strigat de atentie din partea obsedatelor mai mici de 12 ani in care colcaie hormonii si eu una m-am saturat sa vad legende vii ale muzicii(Metallica(care vad ca nici macar nu stii cum se scrie, Bon Jovi sau AC/DC) si...ce cauta Skillet aici?/:)
Pentru ultima data spun:
NU E UN RAZBOI!
E ca si cum l-ai compara pe Dumnezeu cu dracu, mamaliga cu caviaru...cum vrei tu.
Legende cu cariere de peste 25 de ani nu au cum sa fie comparati cu limbrici ai rindustriei muzicale.
Rock on!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Sconcsiş a răspuns:

Logic că aleg rockul.
House e pentru copiii rataţi care nu ascultă rock că "nu ie cul că ie veki"

| NuclearAssault a răspuns:

Toti aia care i-ai zis tu la house sunt de fapt pop, nu imi place pop, house imi place, dar ROCK THE BEST \M/

| Bastet a răspuns:

Rock forever.rămân la AC/DC, Metallica şi Bon Jovi.

| TheHeadbanger a răspuns:

Mda... trebuie sa fii bolnav sa compari nume precum Bon Jovi, Metallica... cu limbrici d'astia. (de care nici n-am mai auzit pana acum oh go on )

| Crucified a răspuns:

Ma tu compari justin bieber cu metallica, AC/DC etc? laughing Cat retard mintal trebuie sa ai ca sa compari toti gainarii cu cele mai bune trupe de rock?