| dyanakitty a întrebat:

Hei TPU va dau o intrebare dar trebuie sa raspundeti repede! cand e semifinala eurovision 2013 dar finala cand e? am citit undeva ca azi e semifinala dar pe ce post e oare? ma jutati? sper ca categoria nu e gresita :d

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Deci semifinala e la tvr1 de la 8:30 iar finala este pe :http://ro.wikipedia.org/wiki/Concursul_Muzical_Eurovision_2013 pe 18 mai este finala

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Eurovision, de cand ma stiu, e pe TVR1. In curand incepe a doua semifinala (ora 22), iar sambata va fi finala.