| Skia a întrebat:

vreau si eu muzica 2012 gen Vara nu dorm, Hi-Q Solo. tipuri din astea sau muzica buna fara manele sau alte tampenii funda!

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Valentin Dinu feat. What's Up - Sunt Ok
Loredana si Dragos Chircu - Ochii din vis
Holograf - Cat de departe
Vunk - Scapa-ma de ea
Spike feat. Guess Who - Lumea mea
Corina - A ta
Alexandra Stan- Lemonade
Inna- Tu si eu
Alex Velea- Minim doi
Smiley- Dead man walking
Kamelia- Vara rece
Giulia-Vorbe goale
DOC - O sa fim feat. Nwanda
DODDY & NANE - FALSĂ
Ruxandra Bar feat. Nane - Fum si Praf
Skizzo Skizz - Eu, tu, ea
Animal X - Doar tu si eu
Rita Ora -Hot right now
Rita Ora-How We Do
Bitza-Razboi in doi
Funda?batting eyelashes.

35 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Alexandra Stan- Lemonade
Inna- Tu si eu
Alex Velea- Minim doi
Smiley- Dead man walking
Kamelia- Vara rece
... happy

| MrAngelus a răspuns:

Http://top50.jurnalul-meu.com/#more

1. Connect-R - Vara nu dorm
2. Alex Velea - Minim doi
3. Smiley - Dead Man Walking
4. Alexandra Stan - Lemonade
5. Fly Project - Back In My Life
6. Tacabro - Tacata, Tacata
7. Balada Boa - Gusttavo Lima
8. Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra)
9. Sore - Different
10. Kamelia vs. Dj Asher & ScreeN - U Can Do It
11. Like Chocolate - Maria Maria
12. R.O.X - Viata-i Frumoasa
13. Body & Soul - Fly With You
14. Corina - A ta
15. Mamasita - Zbor
16. D`Banj - Oliver Twist
17. El sueño de Morfeo - Lo mejor esta por llegar
18. Mandinga - Sufletul zambea
19. Livia - Lucruri simple ( Cover )
20. Skizzo Skillz - Tu Eu Ea
21. Crush + Alexandra Ungureanu - Where Is The Love
22. Guess Who - Decat sa minti
23. Matteo feat Stella - Push It
24. Stefan Stan feat. Alex Velea - You Give Me Love
25. Allexinno & Starchild - Nada Sem Voce
26. Naguale - Positive feat. Saya
27. Shakira - Addicted To You
28. Dony - Mi Hermosa ft. Alex Mica
29. LaLa Band - Hey You (din Pariu cu viata)
30. Vunk - Scapa-ma de ea
31. Raluka - Surrendered My Love
32. DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now
33. Mr.Alama & Ligia - Greek Lover
34. Spike feat. Guess Who - Lumea mea
35. Joao Lucas e Marcelo - Tchu Tcha Tcha
36. Delia - Omadeo
37. Alex Velea - Cand noaptea vine
38. Akcent - Chimie intre noi
39. Anda Adam - Say Goodbye
40. Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
41. Don Omar - Taboo
42. Coldplay - Princess Of China ft. Rihanna
43. Shaggy feat. Kat Deluna - Dame
44. Pablo Alboran - Te He Echado De Menos
45. Alessia - Everyday
46. That`s Right feat. Alexandra Dinu - Sueno d`Amor
47. Youssoupha feat Indila & Skalpovich - Dreamin`
48. Annely Cole - Destination Unknown
49. Justin Bieber - Boyfriend
50. Dj Smash feat Vintage - Moscova

| Wøodenpints a răspuns:

Vara nu dorm..muzică bună? laughing
să mori tu...

| MrAngelus a răspuns (pentru Wøodenpints):

Vezi-ti ma de Anthrax-u tau

| Wøodenpints a răspuns (pentru MrAngelus):

Eşti cam ultra gay.

| MrAngelus a răspuns (pentru Wøodenpints):

Parc-am spus ceva. Si dovada pentru ce ai zisu tu?

| Wøodenpints a răspuns (pentru MrAngelus):

Hai,fugi şi ascultă justin bibăr.

| Skia explică (pentru Wøodenpints):

Auzi tu chiar ai probleme cu capul? acest site este pentru a ajuta lumea nu ca sa te caci pe tine oriunde, nu iti convine du-te si invata sa scrii macar ca pana si cocalarii stiu ca se scrie Justin Bieber. nu cum ai zis tu acolo ca taranul, mie mi-a placut vara nu dorm a fost mel frumoasa si inca imi place fiecare are gustul tau daca nu iti convine dai pe Taraf sau asculta muzici de la indieni. nu stiu ce sa iti recomand dar siteul asta nu este pentru cei care stau cu curul pe sus!

| Skia explică (pentru Skia):

Gustul sau *

| Wøodenpints a răspuns (pentru Skia):

Îmi place coerenţa ta.
Mori.

| Skia explică (pentru Wøodenpints):

Interesant lume. baiatul are puteri supranaturale si ma "blesteama" (cum se zice) ca o sa mor rolling on the floor Iti spun pentru binele tau, nu iti dori niciodata raul altora pentru ca se va intoarce la tine...nu am nimic cu tine dar te rog sa nu mai comentezi doar citeste acest mesaj fii intelegator si lasa-ma in pace, vezi ai un buton cu X in dreapta sus, poti apasa pe elwinking O zi buna!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Skia):

N-ai murit?

| Skia explică (pentru Wøodenpints):

Decat sa ma cert cu un copil de 10 ani mai bine tac rolling on the floor bye

| Wøodenpints a răspuns (pentru Skia):

Tu asculţi justin bibăr şi tot eu-s de 10 ani? Ţi-am pierdut logica...

| Skia explică (pentru Wøodenpints):

Copilas hai sa lasam TPU da-mi id tau si te pun la lectii cat doresti, sa iti explic cum sta treaba daca ai atata tupeu!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Skia):

Cry_of_the_black_birds

| Skia explică (pentru Wøodenpints):

Bieber ma se scrie bieber, si bunica a retinut mai bine...

| Wøodenpints a răspuns:

Coerenţa ta mă uimeşte.
Ce id ziceai că ai? Nici nu ai fost în stare să dai add calumea. Până acum nu mi-ai demonstrat decât că eşti o copiliţă inaptă, cerşetoare de atenţie.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Dacă jegurile ălea le caracterizezi drept muzică bună, te compătimesc.
Muzică 2012? Înseamnă că cea din 2011 deja e în stare de putrefacţie, metaforic vorbind?
Fără manele? De ce toţi specifică asta? Chiar crezi că ţi-ar da cineva manele?

| Skia explică (pentru Zeflemitoarea):

Tu ce treaba mai ai? oh go on am cerut muzica 2012 pentru ca cea din 2011 o stiu. acum nici nu vreau sa ma mai cert si cu altul. mai bine sterge-owinking

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Skia):

Cea din 2011 o ştii, zici?
Să zicem că te cred, pentru că toate melodiile comerciale sunt la fel.
Ăăă...ce să şterg? Te referi la răspuns(cu toate că nu prea văd acordul gramatical făcut)?

| Skia explică (pentru Zeflemitoarea):

Sterge podeaua, soseaua, vezi tuwinking

| Zeflemitoarea a răspuns:

M-am uitat prin răspunsurile lui Wooden şi am găsit întrebarea.
Privind chestia asta expirată cu şoseaua, podeaua şi ce mai mănânci căcat, se vede că eşti cam proastă.

| Zeflemitoarea a răspuns:

laughing Am răspuns,pentru că întrebarea asta idioată,nu merita un răspuns cât de cât relevant. Şi sunt fată, în primul rând. În al doilea rând, răspund la ce întrebări vreau. Şi în al treilea rând, nu iau apărarea nimănui. Probabil că aş fi avut ceva de comentat la discuţia celor doi, dar nu se merita, având în vedere prostia lui FoxWasHere. Şi în ultimul rând, nu am înjurat. Dacă,, se vede că eşti cam proastă" este înjurătură, atunci te compătimesc şi pe tine.
Ca o ultimă sugestie, mai pune şi tu mâna pe un manual de gramatică.

| TeQui a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Nu am nevoie de sugestia ta ca sa realizez ca atunci cand esti pe ciclu vad ca te descarci pe TPU. Putin imi pasa mie daca esti fata sau nu, tot un om nesimtit ramai, "am raspuns ca. " bla bla sau ca ai zis "esti cam proasta " rolling on the floor maaai tu stii cu cine ai stat de vorba? normal ca nu, judeci omul doar dupa o greseala, nu era mai bine daca taceai din gura fetita? laughing te crezi asa perfecta, si totusi sunt sigur ca ai avut si tu greseli, asa ca nu mai vorbi de altii, ca daca vezi Doamne am scris cuvantul la masculin, de unde vrei sa stiu eu ca esti fata? sau ca am gresit cuvantul "planetii"din graba, nu stau ca tine sa ma corectez de mii de ori + ca am si alte treburi asa ca gata, gura mica!

| Skia explică:

rolling on the floor)))))))) hai ma vrei sa raspunzi pe mess sau te-ai razgandit? O_O sunt destul de curioasa sa vad acum ce poti? ce deja te-ai razgandit? te faci de ras. mi-e mila de tine, nu am de gand sa te fac sa suporti in halul asta ai noroc ca sunt cu bun simt stiu mai multe lucruri ca tine, observ ca adevarul doare dar asta e.

| Skia explică:

Ce expresii de la tara "aduni muste", rolling on the floor ma amuzi baietas dar asa sunt copii din ziua de azi. fara bun simt care asculta manele si fumeaza in spatele scolii, bine tu acum nu esti la varsta aia dar o sa devii unul dintre ei. ce medie ai avut anul asta sunt si eu curioasa poti sa zici?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Skia):

1. Intră la profilul meu să vezi ce muzică-mi place, după care să te apuci de dat cu părerea.
2. Sunt la facultate.
3. Mănânci căcat. De ce te-ai dat la fund pe mess, nu mai eşti în stare să continui o conversaţie?

| Skia explică (pentru Wøodenpints):

Facultate? "impressive" rolling on the floor nu mi-ai trimis nici un mesaj pe mess, a si daca erai la facultate aveam ce sa discut cu tine insa nu iti merge minciuna, uita-te putin la limbajul tau. ti se pare ca te-am jignit cu ceva pana acum? nu ma intereseaza gustul tau la muzica, eu le am pe ale mele tu pe ale tale, nici macar nu stiu de ce mai discut, cred ca e totusi firea mea sociabila pentru ca nu imi place niciodata sa inchei o conversatie pana nu reusesc sa lamuresc ceva, la ce facultate esti?rolling on the floor hai sa intru in " jocul " tau.

| Skia explică:

"decqt", "mien", "ălea", ok cu IQ-ul tau chiar nu am ce discuta copile ce s-a intamplat cu facultatea? se vede cine scade IQ-ul la site aici. hai sa iti zic eu ceva : nu te mai chinui sa scrii ca se vede ca esti "prost" ( scuzati dar ca sa fie la intelectul lui nu ma pot exprima altfel) acum ce ar fi tu sa dai o tura pe afara si sa lasi TPU in pace, ca nu esti tu " caprioara cu parturi de aur aici " asa cum te crezi, s-a inteles? am incheiat discutia, insulta cat ai chef. nu ma cobor la intelectul tau!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Skia):

Folosesc diacritice,şi e normal să mai fac şi greşeli de scriere. Aşa-i că nu te-a dus capul să te gândeşti la asta?
Şi ce s-a întâmplat cu id-ul de messenger? Parcă voiai să-mi arăţi tu mie, acum ce faci, te dai la fund, nu mai răspunzi? Hai, că am chef să-mi bat joc de-o piţipoancă.

| Skia explică:

Nu vreti sa incetati, exista intrebari si mai stupide de cat asta cum zici tu.
Madden sa nu mai comentezi, las-o in pace.
Imi pare rau ca ti-am dat o impresie gresita si atunci cand am zis "sterge-o" am facut-o din nervi pentru ca multi au avut ceva cu intrebarea, dar nu te-am jignit sa te fac pe tine "proasta" sau sa intru in intrebarile tale sa comentez. Nu am nimic cu tine, nu imi pasa ce vrei sau ce ai vrut tu sa demonstrezi aici ..eu sincer una nu ti-am facut nimic si nici nu mai am ce sa discut.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Skia):

Nu ştiu ce vă zbateţi atât. Eu am răspuns la întrebare cu opinia mea despre acea muzică, pentru că nu scrie nicăieri că vrei numai păreri gen,, O, dar ce muzică bună asculţi!".

| miaupisicutza a răspuns:

Inna-WoW
Alessia-Everyday
Taxi-Nonstop
Inna-Tu si eu
J.B.-Boyfriend
Alex Velea-Cand noaptea vine