| Skia a întrebat:

vreau si eu muzica 2012 gen Vara nu dorm, Hi-Q Solo. tipuri din astea sau muzica buna fara manele sau alte tampenii funda!

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Valentin Dinu feat. What's Up - Sunt Ok
Loredana si Dragos Chircu - Ochii din vis
Holograf - Cat de departe
Vunk - Scapa-ma de ea
Spike feat. Guess Who - Lumea mea
Corina - A ta
Alexandra Stan- Lemonade
Inna- Tu si eu
Alex Velea- Minim doi
Smiley- Dead man walking
Kamelia- Vara rece
Giulia-Vorbe goale
DOC - O sa fim feat. Nwanda
DODDY & NANE - FALSĂ
Ruxandra Bar feat. Nane - Fum si Praf
Skizzo Skizz - Eu, tu, ea
Animal X - Doar tu si eu
Rita Ora -Hot right now
Rita Ora-How We Do
Bitza-Razboi in doi
Funda?batting eyelashes.

35 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

M-am uitat prin răspunsurile lui Wooden şi am găsit întrebarea.
Privind chestia asta expirată cu şoseaua, podeaua şi ce mai mănânci căcat, se vede că eşti cam proastă.

| Zeflemitoarea a răspuns:

laughing Am răspuns,pentru că întrebarea asta idioată,nu merita un răspuns cât de cât relevant. Şi sunt fată, în primul rând. În al doilea rând, răspund la ce întrebări vreau. Şi în al treilea rând, nu iau apărarea nimănui. Probabil că aş fi avut ceva de comentat la discuţia celor doi, dar nu se merita, având în vedere prostia lui FoxWasHere. Şi în ultimul rând, nu am înjurat. Dacă,, se vede că eşti cam proastă" este înjurătură, atunci te compătimesc şi pe tine.
Ca o ultimă sugestie, mai pune şi tu mâna pe un manual de gramatică.

| Skia explică:

Nu vreti sa incetati, exista intrebari si mai stupide de cat asta cum zici tu.
Madden sa nu mai comentezi, las-o in pace.
Imi pare rau ca ti-am dat o impresie gresita si atunci cand am zis "sterge-o" am facut-o din nervi pentru ca multi au avut ceva cu intrebarea, dar nu te-am jignit sa te fac pe tine "proasta" sau sa intru in intrebarile tale sa comentez. Nu am nimic cu tine, nu imi pasa ce vrei sau ce ai vrut tu sa demonstrezi aici ..eu sincer una nu ti-am facut nimic si nici nu mai am ce sa discut.

| TeQui a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Nu am nevoie de sugestia ta ca sa realizez ca atunci cand esti pe ciclu vad ca te descarci pe TPU. Putin imi pasa mie daca esti fata sau nu, tot un om nesimtit ramai, "am raspuns ca. " bla bla sau ca ai zis "esti cam proasta " rolling on the floor maaai tu stii cu cine ai stat de vorba? normal ca nu, judeci omul doar dupa o greseala, nu era mai bine daca taceai din gura fetita? laughing te crezi asa perfecta, si totusi sunt sigur ca ai avut si tu greseli, asa ca nu mai vorbi de altii, ca daca vezi Doamne am scris cuvantul la masculin, de unde vrei sa stiu eu ca esti fata? sau ca am gresit cuvantul "planetii"din graba, nu stau ca tine sa ma corectez de mii de ori + ca am si alte treburi asa ca gata, gura mica!

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Skia):

Nu ştiu ce vă zbateţi atât. Eu am răspuns la întrebare cu opinia mea despre acea muzică, pentru că nu scrie nicăieri că vrei numai păreri gen,, O, dar ce muzică bună asculţi!".