| Helăăău a întrebat:

am auzit de curand o piesa la radio(kiss fm)... in care era cuvantul"champion" de mai multe ori al refren. M-am uitat la fresh top 40 la kiss, dar n-am gasit nimic.(nu, nu e matteo cu lee more happy ). deci, stiti ceva?

3 răspunsuri:
| Firdinica a răspuns:

Era ceva cu "We are the champions"? Ca daca era piesa e asa : LaLa Band - We are the champions

| DodyDody a răspuns:

Ori lala band ori Queen "We are the champions"

| Helăăău explică:

Nu lalaband! stiu si eu melodia 'we are the champions' a lui Queen. De cand difuzeaza kissfm lalaband?