| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Am gasit acu cateva zile pe youtube o melodie cantata de un tip pe nume Sterling Beaumon si mi-a placut.Melodia se numeste It Girl.Intrebarea mea este daca stiti si voi cateva melodii cantate de acest artist [care din cate am inteles e actor]. Imi puteti da link-uri unde sa gasesc aceste melodii?

2 răspunsuri:
| cosmingabriel_3291 a răspuns:

Bagi numele lui pe youtube si gasesti clipuri cu el. funda

| Biib133 a răspuns (pentru cosmingabriel_3291):

Mda,mi-ar fi fost mai de ajutor o melodie anume.Ca am bagat numele pe YouTube si nu am gasit melodii, numai interviuri si prostii din astea.