| FloRRe a întrebat:

:* Am si eu o nelamurire.De ce majoritatea fetelor, sunt innebunite dupa Justin Bieber? Nu credeti ca peste cativa ani nu o sa mai existe si o sa uitati toate de el? Arata ok tipu, dar sunteti prea =p~ dupa el.Nu are o voce asa speciala.cred. Raspundeti serios!

Răspuns Câştigător
| soraGrime a răspuns:

Oh,inca cineva care a mai adus vorba de Bieber!

Pai, e adevarat ca e popular, mai ales in randul femelelor de 7-13 ani(astea mai mari deja s-au 'desteptat' au vazut ca nu prea mai esti bagat in seama daca asculti zgomotele astea).
Pe mine ma doare in cot de ce asculta bididoacele astea excitate cat timp nu imi indeasa in urechi 'muzica' lui Bieber.
Normal ca nu are voce speciala, nici nu ma mira ca de multe ori e confundat cu o fata.Frate,pana si eu am vocea mai masculina(sunt fata si am 14 ani si ascult rock/metal).
Cred ca si fetiscanele astea sunt convinse ca idolul lor va disparea in maxim 3 ani,fiindca i se va maturiza vocea,iar daca totusi se va mentine mai mult pe scena muzicala sigur nu va mai avea 'hit dupa hit',fiindca orice cantaret(as fi zis "artist" dar nu cred ca e cazul) are perioade in care cade.
Oricum, Justin Bieber nu va scrie pagini de istorie muzicala ca si trupe si canntareti legendari, fiindca el nu vine cu nimic nou in industria muzicala.Stilul asta pe care il are el a fost abordat de alte 'vedete' mai inaintea lui,ca Miley, Selena&Co.

Deci, il bag undeva pe Beaver.
Keep rockin' \m/
http://real-music-zone.blogspot.com/

4 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Pff. crezi că eşti singura care are această "nelămurire"? Nu, dragă.
Justin Bieber e o chestie. sau o fiţă, cum vrei, de moment.
E foarte bine că e popularwinking. Aşa trebuie'.
Dacă mie-mi place. sau nu de tipu`, e my problem. happy
Nu trebuie să judeci persoanele care-i ascultă sau nu muzica.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Efectul de turma e devina la fel ca si in cazul ateilor sau a "hilarilor" de la T/A.Sunt la fel de stupide ca si acele pitipoance care asculta Paramore, Metallica si Green Day si se cred rockerite.Gasesti fake-uri din astea la toate colturile. Justin Bieber e un fel de Hannah Montana.E normal ca fetele sa fie inebunite dupa el.In plus, nu ai observat ce "cute" e? Nu ca nu are voce speciala, nu are voce deloc.El pur si simplu baga o "enie minie" si fetitele il aclama.Bieber Fever o sa treaca, dar o sa tot apara altii si altii.Si o sa tot ne intrebam ce e in capul fetelor, iar raspunsul o sa fie intotdeauna: nimic.
Bye!

| Maiiiaaa a răspuns:

Mie chiar nu imi place Justin Bieber, mi se pare naspa.

| roxanagabriella1 a răspuns:

rolling on the floor).Eram si eu.e un propadit,. fiecare fata viseaza.A vaai vreau sa fiu cu justin e atat de frumoss si dragutstraight face.Sa deschidem realitatealaughing.