| Bloodlines a întrebat:

Heii happy! Ce parere aveti despre melodia : Eminem ft. Rihanna - Love the way you lie? :d.

Răspuns Câştigător
| maryus92 a răspuns:

Foarte tare frate happy

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

E frumoasa. Eminem a facut o treaba super buna. Asta da rapper adevarat. Nu ca Puya, Grasu XXL, Spike si alti ciudati care doar incearca sa copieze intr-un mod vulgar. Pe mine ma scarbesc.

Cat despre Rihanna, mai bine era fara ea in melodie.

| cristianorudi7 a răspuns:

Naspaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Whatthehell66 a răspuns:

La inceput : super tare frate!

acum : scoateti o piesa noua bai fratilor!

| LOLA33 a răspuns:

M-am plictisit de ea.

| Bloodlines explică:

Raspuns pentru : "Iloveu".
Mie imi place mult melodia!:X.
:d

| Andr3yCzz a răspuns:

E bestiala melodia :X:X

| Solothar a răspuns:

Fara Eminem melodia nu avea farmec...

| deea_5723 a răspuns:

La inceput mi-a placut, insa acum ma irita vocea ei...videoclipul e foarte tare, si eminem de asemenea smughee hee

| BeatriceKnowles a răspuns:

Frumoasa, dar video-clipul umpikk obscenhee hee.

| Bubbleh a răspuns:

Buna :d pai mie imi place, e misto dar ma cam plictiseste cand canta eminem prea mult. tu ce parere ai?