| LexieD a întrebat:

Heii!
Ce parere aveti despre melodia lui Adele "Someone like you"?
Mie imi place mult dar unii colegi imi spun ca e groaznica.As vrea sa stiu si parerea voastra!
Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Dressy a răspuns:

Hey, oamenii au gusturi diferite (care mai bine nu se discuta). Mie personal, nu-mi place, nu e genul meu si am ascultat-o de atat de multe ori la radio incat m-am saturat de ea pana peste cap (ca de toate celelalte, de altfel). Dar nu parerea mea conteaza si nici a colegilor tai, conteaza parerea ta si atat. Ce? Daca nu le place lor n-o mai asculti? Normal ca o vei asculta in continuare daca-ti place. Nu te lua dupa nimeniwinking

4 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Mie nu-mi place Adele, dar recunosc ca are voce si alea alea, iar pe langa Inna sau pitipoancele de gen... Deja imi imaginez ce asculta minunatii tai colegi.

| NanaXOXO a răspuns:

Melodia este foarte ''deep'' si din cauza asta nu multi o pot intelege, colegii tai sunt lipsiti de neuroni. Adele rocks! Toate melodiile ei sunt, nici macar nu am cuvinte sa le descriu, sunt fenomenale! XOXO

| JustKiddingBitch a răspuns:

Mie mi se pare foarte frumoasa melodiawinking Chiar imi vine sa plang cand o ascult happy

| JojoXD a răspuns:

In ultimele3-2 o ascult aproape mereu, imi place foarte mult melodia, in general melodiile ei sunt foarte "speciale", nu toti inteleg melodiile lui Adele.
Fiecare cu gusturile lui, nu? Fiecare cu ce-i place happy.