| anonim_4396 a întrebat:

Heii :*. ce se intampla cand o persoana asculta musica gotika, celtica." mai de moarte" (( ca sa spun asea)? happy pentru ca eu, ieri seara ascultam muzica d asta (( si in acest moment ascult =p~ ) si apoii, am visat o fantoma care umbla pe langa biserica de langa scoala mea. Pentru ca am facut odata eu si inca 3 colege. o kestie, un fel de "spiritism" si e o pov mai lunga. pentru ca noi kear i simteam prezenta la " CEVA ":-s. In fine.oh go on. si deci a fost aiurea visul, ca m.am sculat la 4 noaptea si imi era frica sa mai stau in camera. da am mankat o ciocolata intreaga sh m-am culcat inapoii laughing da faza ie ca nu stiu care e chestia cu " subconstientul " de care imi tot spune mama adica poti ajunge sa te sinucizi daca asculti muzicaa de aceasta? mie cel putin...imi place mult! love struck ma linijtejte >8- la fel si MetaL. uL happy. Multsumesc AnticipaT :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Butterfly928 a răspuns:

Pai pentru ca ai visat o fantoma inseamna ca ai amintiri dureroase, evenimente din trecut ce revin în memorie si care înca te afecteaza.
Despre melodiile ''de moarte'' ar trebui sa le eviti iti pot afecta subconstientul si cand vei ajunge mare vei avea probleme cu gandirea si vei vrea sa intelegi lucrurile asa cum crezi tu. Sfatul meu e sa asculti la radio si sa iti iei un animal sau o planta pe care sa o ingijesti cu toata dragostea sau fa dans in orice caz ceva care sa iti ocupe timpul si uita de acel eveniment cu ''spiritismul'' si de ''prietenele'' care teau ajutat sa faci astawinking

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Dami si mie niste melodii din astea