| SanziiAndry a întrebat:

Heii, TPU! Am telefon cu touch screen, LG EGO T-500 si am pe el aplicatie Youtube. Am dat pe acea aplicatie, am scris melodia care vreau sa o ascult si am dat pe videoclip. M-a dus la pagina cu videoclipul si nu mi-a mers. Adica: am dat pe video si s-a incarcat, dupa care mi-a zis:,, Succes!". Ce sa fac ca sa mearga Youtube-ul? Funda, iar pentru ceilalti, vot.

Răspuns Câştigător
| BonnieSweet a răspuns:

Hai sa iti spun ceva tare happy Aceeasi problema o am si eu. O prietena mi-a zis ca merge cand conectez castile. Si la ghici mergehappy:X Doar ca se incarca foarte greuu.

1 răspuns:
| SanziiAndry explică:

Si daca nu am casti, trebuie sa imi cumpar?